Білети до розділу № 47. "Додаткові питання щодо категорій В1, В (Безпека)"

47.1. Щоб мати змогу постійно контролювати рух транспортного засобу та безпечно керувати ним, водій повинен:

Дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу.Бути пристебнутим і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки.Дотримуватися безпечної швидкості руху.Відповіді 1, 2 і 3.Відповіді 1 і 3.

Питання без зображення

47.2. При русі в щільному потоці Ви помітили ззаду транспортний засіб, що рухається на занадто малій дистанції. Як слід вчинити, щоб забезпечити безпеку руху?

Збільшити швидкість руху, зменшивши дистанцію до транспортного засобу, що рухається попереду Вас.Попередити наступного ззаду водія різким короткочасним гальмуванням.Скорегувати швидкість руху, послабивши натискання на педаль газу, щоб збільшити дистанцію до транспортного засобу, що рухається попереду.Допускається будь-яка з перерахованих вище дій.

Питання без зображення

47.3. Що необхідно зробити перед відкриттям капота, якщо з-під нього йде дим?

Вимкнути двигун і дистанційний вимикач «маси» (при його наявності).Дістати вогнегасник і підготувати його до використання.Захистити руки від опіку, надівши рукавички або обернувши пальці ганчір'ям.Все перераховане.

Питання без зображення

47.4. У транспортному потоці найбезпечніше рухатися зі швидкістю:

Нижче швидкості транспортного потоку.Вище швидкості транспортного потоку.Рівній швидкості транспортного потоку.

Питання без зображення

47.5. Як найбезпечніше проїхати перехрестя, якщо при наближенні до нього Ви бачите зелений миготливий сигнал світлофора?

Збільшити швидкість, щоб встигнути проїхати перехрестя до ввімкнення заборонного сигналу світлофора.Не змінювати швидкість руху, а якщо до ввімкнення червоного сигналу проїхати перехрестя не вдасться - загальмувати перед «стоп-лінією».Завчасно знизити швидкість, щоб у разі потреби зупинитися перед «стоп-лінією» при ввімкненні заборонного сигналу світлофора, не вдаючись до екстреного гальмування.

Питання без зображення

47.6. Який з перерахованих нижче факторів не впливає на час реакції водія?

Вік.Час доби.Освіта.Час перебування за кермом.Температура в салоні автомобіля.

Питання без зображення

47.7. Де найбезпечніше встановлювати дитяче автокрісло в салоні автомобіля?

На передньому сидінні.На задньому сидінні.

Питання без зображення