Офіційні тести ПДР. Затверджено ГСЦ МВС України.

ПДР Тест Центр пропонує досконалу систему підготовки до іспитів з правил дорожнього руху в України. Наші тести відповідають офіційним тестам ГСЦ МВС України.

Протягом 24-х годин після реєстрації, Ви можете скористатися всіма можливостями преміум-доступу абсолютно безкоштовно.

Найчастіші запитання

ПДР Тест Центр - це безкоштовний сервіс підготовки до іспиту в ТСЦ МВС України щодо теоретичної підготовки водіїв. Ми не накладаємо обмежень на кількість відкритих питань, час використання сервісу або кількість пройдених тестів. Однак ми пропонуємо можливість покращити ваш процес навчання за допомогою додаткових функцій, які доступні в рамках преміум-доступу.

Наш сервіс пропонує різноманітні акції, які дозволяють отримати дні преміум-доступу. Наприклад, ви можете поділитися своїм промо-кодом з друзями, і за кожну активацію ви та ваш друг отримаєте по 3 дні преміум-доступу. Крім цього, ви можете отримати преміум-доступ, просто написавши нам у Telegram - ми завжди готові допомогти та відповісти на ваші запитання. Детальніше про акції та можливості, пов'язані з преміум-доступом, ви можете знайти у розділі "Преміум-доступ" після реєстрації. Там представлена більш докладна інформація про всі переваги, доступні для вас, включаючи додаткові акції та бонуси.

На сайті Центру ви знайдете питання, які повністю ідентичні питанням державного іспиту в ТСЦ МВС України з теоретичної підготовки водіїв. Це означає, що ви можете використовувати наш сервіс для підготовки та бути впевненими, що ви готуєтесь до офіційного іспиту. Ми регулярно оновлюємо питання, щоб вони відповідали останнім вимогам ТСЦ МВС України.

Після закінчення преміум-доступу ви зможете продовжити користуватися сервісом, але вам буде недоступний деякий функціонал сервісу та почнеться показ рекламних оголошень. Ваш прогрес навчання та доступ до головних функцій сервісу буде збережено. Щоб знову отримати повний доступ до сервісу та припинити показ рекламних оголошень, вам необхідно буде придбати преміум-доступ.

Ви можете скористатися всіма можливостями сервісу протягом 24-х годин після реєстрації абсолютно безкоштовно. Після закінчення цього терміну вам залишаться доступними більшість функцій, такі як вивчення питань по темам та "Навчальний іспит", але функція "Імітація іспиту" буде недоступна. Щоб знову користуватися всіма функціями сервісу, вам потрібно буде придбати преміум-доступ.

Питання для тестування обираються випадковим чином з загального пулу питань. Це означає, що ви можете скористатися сервісом неодноразово і кожного разу ви будете отримувати нові питання. При цьому, ви можете вибрати категорію питань, які ви хочете вивчати.

Ми використовуємо оригінальні ілюстрації з державного іспиту в ТСЦ МВС України. Ми намагаємося відтворити атмосферу іспиту якомога більш точно, тому не вносимо жодних змін до оригінальних зображень. Як тільки ТСЦ МВС України надасть нам оновлені ілюстрації, ми замінимо їх на сайті.

Реєстрація

Створити новий обліковий запис

вже є аккаунт?