Білети до розділу № 46. "Додаткові питання щодо категорій В1, В (Юридична відповідальність)"

46.1. В яких випадках водій має право відступати від вимог законодавства?

В умовах дії непереборної сили.Коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтву громадян.У випадках, зазначених в пунктах 1 та/або 2.

Питання без зображення

46.2. Яка необхідна умова при огляді на предмет алкогольного сп’яніння водія на місці зупинки транспортного засобу?

Присутність двох свідків та поліцейського.Присутність двох свідків.Присутність одного понятого.Присутність щонайменше двох поліцейських.

Питання без зображення

46.3. При огляді Вашого автомобіля необхідною умовою є:

Присутність щонайменше двох свідків та двох поліцейських.Присутність одного понятого та двох поліцейських.Присутність двох понятих.Присутність щонайменше двох поліцейських.

Питання без зображення

46.4. При особистому огляді і огляді речей необхідною умовою є:

Присутність двох понятих.Присутність щонайменше двох свідків.Присутність одного понятого.Присутність щонайменше двох поліцейських.

Питання без зображення

46.5. За які правопорушення Вас може бути позбавлено права керування транспортним засобом?

За керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.За в'їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений.За порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.За керування транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку.Відповіді 1,2,3.

Питання без зображення

46.6. За які правопорушення Вас можуть позбавити права керування:

За перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год.За керування транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку.За порушення вимог дорожніх знаків та розмітки.За в'їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений.

Питання без зображення

46.7. Адміністративне затримання Національною поліцією проводиться:

Тільки в разі вчинення дрібного хуліганства.Тільки в разі порушення Правил дорожнього руху.Проводиться в разі вчинення правопорушень, зазначених у відповідях 1 і 2 з обов'язковим складанням протоколу про затримання.

Питання без зображення

46.8. Передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування даним транспортним засобом, тягне за собою:

Адміністративну відповідальність.Кримінальну відповідальність.Безоплатне вилучення транспортного засобу.Повторний медичний огляд.

Питання без зображення

46.9. Ким проводиться огляд на стан сп’яніння?

Будь яким лікарем.Поліцейським на місці зупинки транспортного засобу в присутності двох свідків.Лікарем закладу охорони здоров’я, який має право на проведення такого огляду.Відповіді 1,2,3.Відповіді 2 і 3.

Питання без зображення