Білети до розділу № 36. "Основи права в області дорожнього руху"

36.1. Який орган має право розглядати оскарження адміністративного затримання, особистого огляду, огляду речей, огляду, а також вилучення речей і документів, у тому числі посвідчення водія?

Тільки суд.Тільки вищестоящий орган (вища посадова особа) щодо органу, який застосував ці заходи.Органи, зазначені у відповідях 1 і 2.

Питання без зображення

36.2. Результати особистого огляду або огляду речей офіційно повинні бути зафіксовані:

Складанням протоколу.Відповідним записом у протоколі про адміністративне правопорушення або в протоколі про адміністративне затримання.Робиться так, як зазначено у відповідях 1 або 2.

Питання без зображення

36.3. В'їзд водіїв на залізничний переїзд на заборонний сигнал світлофора при закритому шлагбаумі тягне за собою:

Накладення штрафу або позбавлення права керування транспортним засобом.Безкоштовне вилучення транспортного засобу.Усне попередження від чергового по переїзду.

Питання без зображення

36.4. Чи мають право посадові особи правоохоронних органів вилучати речі і документи під час затримання, особистого огляду або огляду речей?

Мають право вилучати будь-які речі і документи на розсуд посадової особи.Мають право вилучати тільки ті речі і документи, які є знаряддям або безпосереднім об'єктом правопорушення.Мають право вилучати речі і документи, зазначені у відповідях 1 або 2.

Питання без зображення

36.5. Водії, які керують транспортними засобами і щодо яких є достатні підстави вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння:

Підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами та огляду на стан сп'яніння.Підлягають тільки огляду на стан сп'яніння.

Питання без зображення

36.6. Чи дозволено органам внутрішніх справ (Національною поліцією) провести адміністративне затримання, якщо водій порушив Правила дорожнього руху?

Дозволено.Заборонено.

Питання без зображення

36.7. Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більше ніж:

П'ять годин.Чотири години.Три години.

Питання без зображення

36.8. Залишення водіями місця ДТП, до якої вони причетні, тягне за собою:

Накладення штрафу або громадські роботи, або адміністративний арешт.Тільки накладення штрафу.Особа не несе відповідальність за «втечу» з місця ДТП.

Питання без зображення