Білети до розділу № 22. "Перевезення вантажу"

22.1. Понад яку мінімальну відстань від зовнішнього краю переднього або заднього габаритного ліхтаря повинен виступати вантаж за шириною, щоб його потрібно було обов'язково позначити сигнальними щитками або прапорцями згідно з Правилами дорожнього руху?

На 0,2 м.На 0,3 м.На 0,4 м.На 0,5 м.На 0,6 м.

Питання без зображення

22.2. Понад яку мінімальну відстань від зовнішнього краю переднього або заднього габариту транспортного засобу повинен виступати вантаж за довжиною, щоб було обов'язковим його позначення сигнальними щитками або прапорцями згідно з Правилами дорожнього руху?

На 0,4 м.На 0,5 м.На 1 м.На 2 м.

Питання без зображення

22.3. Яких заходів безпеки зобов'язаний вжити водій транспортного засобу, що перевозить вантаж, перед початком руху, а також під час руху?

Забезпечити надійність розташування вантажу.Забезпечити надійність кріплення вантажу.Усе перелічене вище.

Питання без зображення

22.4. Щоб запобігти падінню і волочіння вантажу, травмуванню супроводжуючих осіб або створенню перешкод для дорожнього руху, водій, що перевозить вантаж, зобов'язаний:

Перед початком руху перевірити надійність розташування і кріплення вантажу.Під час руху контролювати надійність розташування і кріплення вантажу.Виконувати обидві дії.

Питання без зображення

22.5. У разі дотримання яких умов дозволяється перевезення вантажів?

За умови, що вантаж не наражає на небезпеку учасників дорожнього руху, не створює шуму, не піднімає пилу та не забруднює проїзну частину і навколишнє середовище.За умови, що вантаж не порушує стійкості транспортного засобу і не утруднює керування транспортним засобом.За умови, що вантаж не обмежує водієві оглядовості.За умови, що вантаж не закриває зовнішніх світлових приладів, світлоповертачів, номерних і розпізнавальних знаків, а також не перешкоджає сприйманню сигналів, що подаються рукою.У разі дотримання всіх перелічених вище умов.

Питання без зображення

22.6. Перед початком руху, а також під час руху водій транспортного засобу зобов'язаний перевірити надійність розташування і кріплення вантажу, щоб вантаж:

Не наражав на небезпеку учасників дорожнього руху, не створював шуму, не піднімав пилу та не забруднював проїзну частину і навколишнє середовище.Не обмежував водієві оглядовості.Не падав, не волочився, не травмував супроводжуючих осіб і не створював перешкод для руху.Відповіді 1 і 2.Відповіді 1, 2 і 3.

Питання без зображення