Білети до розділу № 50. "Додаткові питання щодо категорій C1, C (Юридична відповідальність)"

50.1. Який мінімальний стаж керування повинен мати водій транспортного засобу з водійським посвідченням категорії «С», щоб перевозити пасажирів у кількості до 8 осіб у пристосованому вантажному автомобілі?

Два роки.Три роки.Чотири роки.

Питання без зображення

50.2. Чи обов'язкове встановлення знака аварійної зупинки у випадку ДТП?

Обов'язкове, тільки якщо є постраждалі.Обов'язкове у будь-якому випадку.Обов'язкове, тільки поза населених пунктів.

Питання без зображення

50.3. До міжнародних перевезень небезпечних вантажів допускаються резиденти України, які мають досвід роботи на внутрішніх перевезеннях не менше:

Одного року.Двох років.Трьох років.

Питання без зображення

50.4. Чи обов'язкове встановлення знака аварійної зупинки в разі ДТП?

Не обов'язкове.Обов'язкове, тільки якщо є потерпілі.Обов'язкове в будь-якому разі.

Питання без зображення

50.5. Які правильні дії повинен виконати водій у тому разі, якщо в ДТП є потерпілі?

Негайно зателефонувати і викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги.Вжити всіх можливих заходів для надання домедичної допомоги потерпілим.Не вдаватися ні до яких дій.Відповіді 1 і 2.

Питання без зображення

50.6. Що повинен зробити водій транспортного засобу в разі ДТП?

Не вдаватися ні до яких дій, просто залишатися на місці пригоди.Негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди.Ввімкнути аварійну світлову сигналізацію та встановити знак аварійної зупинки.Відповіді 2 і 3.

Питання без зображення

50.7. Що повинен у першу чергу зробити водій транспортного засобу в разі ДТП?

Не вдаватися ні до яких дій, просто залишатися на місці пригоди.Негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди.

Питання без зображення

50.8. Чи дозволено використання рухомого складу, призначеного для перевезення харчових продуктів, для перевезення інших вантажів?

Так, якщо дозволяють технічні характеристики транспортного засобу.Заборонено.

Питання без зображення

50.9. Вимог якого нормативно-правового акта повинні дотримуватися водії під час транспортування вантажів?

Закону «Про національну поліції».Правил дорожнього руху.Всіх наказів МВС.

Питання без зображення

50.10. Перевезення пасажирів заборонено:

У кузові автомобіля-самоскида.У кузові трактора й інших самохідних машин.У вантажному причепі і напівпричепі, в причепі-дачі.Все вищеперераховане.

Питання без зображення

50.11. За яких умов військовослужбовці строкової служби, які мають посвідчення водія тільки категорії «С», допускаються до перевезення пасажирів у кузові пристосованого для цього вантажного автомобіля?

Після проходження спеціальної підготовки і стажування протягом 2 місяців.Після проходження спеціальної підготовки і стажування протягом 6 місяців.У будь-якому випадку.

Питання без зображення

50.12. Водій вантажного автомобіля, крім водіїв транспортних засобів дипломатичних та інших представництв іноземних держав, міжнародних організацій, оперативних і спеціальних транспортних засобів, повинен надавати свій транспортний засіб поліцейським:

Для виконання непередбачених і невідкладних службових обов’язків, пов’язаних із переслідуванням правопорушників, доставкою їх у поліцію, та для транспортування пошкоджених транспортних засобів.Для негайної доставки поліцейських до місця їхньої роботи.Усе перелічене вище.

Питання без зображення