Білети до розділу № 32. "Окремі питання дорожнього руху, що потребують узгодження"

32.1. У якому випадку з органами Національної поліції варто узгодити умови і порядок руху колони транспортних засобів?

Під час руху колони за межами населених пунктів.Якщо колона складається більш ніж із 5 механічних транспортних засобів.Якщо колона складається більш ніж із 4 механічних транспортних засобів.Під час руху колони в населених пунктах.

Питання без зображення

32.2. За яких умов з органами Національної поліції узгоджують порядок буксирування?

У разі буксирування по гірських дорогах.Під час буксирування по автомагістралях і дорогах для автомобілів.У разі буксирування двох і більше транспортних засобів.Під час буксирування транспортного засобу з причепом.

Питання без зображення

32.3. Що з перерахованого необхідно узгоджувати з органами Національної поліції?

Нанесення білих смуг під нахилом на зовнішні бічні поверхні транспортних засобів.Розміщення в смугах відведення автомобільних доріг кіосків, павільйонів, рекламоносіїв, пересувних торговельних пунктів.Переобладнання транспортних засобів.

Питання без зображення

32.4. За яких умов на транспортних засобах дозволяється встановлення спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв?

За умови узгодження з територіальним органом з надання сервісних послуг МВС.За умови узгодження з уповноваженими підрозділами Національної поліції.

Питання без зображення

32.5. За якої умови дозволено вносити зміни в ідентифікаційні номери і номерні таблички кузова чи шасі (рами), двигуна транспортного засобу, а також їхнє знищення (перенесення, закріплення, відновлення)?

При узгодженні з територіальними органами з надання сервісних послуг МВС та з заводом-виробником транспортного засобу.У разі попереднього узгодження з територіальними органами з надання сервісних послуг МВС.За умови дозволу заводу-виробника.

Питання без зображення