Партнерська програма ПДР Тест Центр

Приєднуйтеся до високодохідної партнерської програми та отримуйте винагороду 25% за кожен придбаний преміум-доступ, 25% від доходу вашого реферала та 3 гривні за кожну реєстрацію.

Ваше реферальне посилання

Діліться посиланням з друзями та знайомими, отримуйте грошову винагороду за кожну оплату преміум-доступу та реєстрацію.

Навіщо ставати партнером ПДР Тест Центр?

Отримайте винагороду 25% за кожен придбаний преміум-доступ та 25% від доходу вашого реферала.

Гарантовано 3 грн. за кожну реєстрацію.

Висока дохідністьВи отримуєте 25% від кожного придбаного пакету преміум-доступу. Якщо перевести відсотки в гроші, Ви отримуєте від 72 грн. до 147 грн. за кожен придбаний тарифний пакет.
Додаткові нарахуванняЯкщо ваш реферал також стане партнером, Ви отримаєте 25% від його доходу. У грошах це від 18 грн. до 36 грн. за кожен придбаний тарифний пакет від реферала другого рівня.
Контрольна покупкаРаз на місяць ви маєте можливість провести контрольну покупку на будь-який аккаунт. Після оплати та всіх зарахувань, зв'яжіться з нами, і ми повернемо вам кошти.
Низький поріг виведення коштівМінімальна сума для виведення коштів - 500 грн. Це означає, що ви зможете отримати на карту перші виплати вже після 4-5 придбаних вашими учнями пакетів преміум-доступу.
Переваги для рефералаЗареєструвавшись за Вашим посиланням, користувач одразу отримає додаткові 3 дні безкоштовного преміум-доступу замість звичайних 24 годин.
Без обмежень у часіМи зберігаємо користувача, який перейшов за посиланням. Якщо він не зареєструвався або не купив преміум-доступ, то коли він знову повернеться, він буде вашим рефералом.
Загальні запитання

Щоб допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення, ми склали список поширених запитань щодо партнерської програми сервісу ПДР Тест Центр.

Якщо ви не можете знайти відповідь на своє запитання або хочете отримати більше інформації з цього питання, ви можете зв’язатися з нами, і ми будемо раді вам допомогти.

Ви маєте якісь сумніви?

Подивіться, чи є на ваше запитання відповідь у списку нижче

Для успішного підключення реферала до вашого партнерського аккаунту, важливо, щоб він перейшов на сайт через ваше реферальне посилання. Після реєстрації реферала на сайті, протягом короткого періоду (зазвичай до години, але не більше доби), він автоматично з'явиться у вашому списку рефералів.

Якщо незареєстрований реферал перейде за посиланням іншого партнера, він автоматично буде підключений до аккаунту цього партнера. У випадку, якщо реферал вже зареєстрований, він не може бути пов'язаний з іншим партнерським аккаунтом.

Виплати грошової винагороди здійснюються на картковий рахунок. Для замовлення виплати, вам потрібно вказати номер картки, на яку буде здійснюватися переказ. Наша система не зберігає номери карток, тому важливо вказувати правильні дані кожного разу, коли ви робите запит на виплату. Гроші надходять на рахунок протягом 3 робочих днів після замовлення. Мінімальна сума виплати - 500 грн.

Грошова винагорода нараховується за кожну успішну підписку, яку здійснив реферал без обмеження у часі чи кількості. Зарахування винагороди на баланс відбувається після оплати рефералом підписки, зазвичай, протягом години, але не більше доби. Як тільки винагорода з'явиться на балансі, ви побачите новий запис у секції "Транзакції" зі статусом "Очікує".

Якщо реферал оплатив підписку, але відмовився від неї протягом 14 днів, винагорода партнера не нараховується. Тому ми дозволяємо виводити гроші через 14 днів після успішної оплати. Це стосується доволі рідкісних випадків, які ви побачите у списку транзакцій з поміткою "Відмова".

Для проведення контрольної покупки достатньо виконати звичайну оплату на сторінці платежів з аккаунту, який є вашим рефералом. Після успішної оплати, ви побачите новий запис у списку транзакцій зі статусом "Очікує". Зверніться до нас, щоб повернути кошти на баланс. Після обробки заявки, статус транзакції зміниться на "Контроль". Також, ви можете зачекати до статусу "Виконано" і замовити повернення коштів після цього. Якщо вивід коштів вже виконаний до повернення коштів за контрольну покупку, перерахунок не проводиться.

Для збільшення кількості та активності рефералів рекомендуємо активно використовувати реферальні посилання у соціальних мережах, блогах, форумах та інших ресурсах пов'язаних з тематикою ПДР Тест Центр.
Для автошкіл, викладачів та великих партнерівОсобливі умови великим партнерам
  • Кабінет викладача для авторизованих автошкіл та викладачів
  • Асоційоване реферальне посилання для впізнаваності вашого бренду
  • Відсутність холду при нарахуванні винагороди
  • Збільшена кількість контрольних покупок (індивідуально)
  • Можливість розробки індивідуальних умов для рефералів
  • Індивідуальний менеджер
business