Білети до розділу № 39. "Європротокол"

39.1. Оберіть правильне твердження однієї з умов використання спільного повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротоколу):

Наявність у одного з водіїв чинного страхового полісу (страховий сертифікат «Зелена картка») про укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.Наявність у обох водіїв транспортних засобів чинних страхових полісів (страхових сертифікатів «Зелена картка») про укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.Наявність у водіїв транспортних засобів чинних страхових полісів (страхових сертифікатів «Зелена картка») про укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності або посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або особи з інвалідністю І групи.Всі твердження вірні.

Питання без зображення

39.2. Чи можна скласти спільне повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротокол) у разі завдання шкоди об’єктам крім ТЗ?

Так.Ні.Так, якщо власник пошкодженого майна не має претензій до учасників події.Жодне з тверджень не вірне.

Питання без зображення

39.3. Чи складається спільне повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротокол) якщо шкода завдана третьому ТЗ, крім двох учасників ДТП?

Так.Ні.Так, якщо шкода завдана третьому ТЗ незначна.Так, якщо пошкоджено не більше 5 ТЗ.

Питання без зображення

39.4. Ким складається спільне повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротокол)?

Поліцейськими.Водіями транспортних засобів, що є учасниками ДТП.Водієм транспортного засобу винного у ДТП та потерпілими.Всі відповіді вірні.

Питання без зображення

39.5. Хто з водіїв, учасників ДТП, заповнює пункт «Транспортний засіб А» при оформленні спільного повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротоколу)?)

Це вирішують поліцейські.Винуватець ДТП.Потерпілий в ДТП.Будь-хто з водіїв транспортних засобів — учасників ДТП.

Питання без зображення

39.6. В разі завдання шкоди життю та здоров’ю учаснику (учасникам) ДТП чи складається спільне повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротокол)?

Так.Ні.Ні, якщо є загиблі.Так, якщо шкода є незначною.

Питання без зображення