4.11. Як повинні вчинити пішоходи, що переходять дорогу з розділювальною смугою на регульованому пішохідному переході, яким при переході проїзної частини одного напрямку (коли вони ще не дійшли до розділювальної смуги) загорівся сигнал світлофора, що забороняє рух?

Повинні завершити перехід дороги, на будь-якому сигналі світлофора.Повинні очікувати на розділювальній смузі і можуть продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора.

Питання без зображення

В таких ситуаціях пішоходам, які ще не дійшли до розділювальної смуги, слід очікувати на розділювальній смузі, або, якщо така смуга відсутня, на середині проїзної частини. Вони можуть продовжити перехід лише за наявності відповідного сигналу світлофора чи за дозволом регулювальника, переконавшись в безпеці подальшого руху (див. пункт 4.9 Правил дорожнього руху України).

Отже, вірна відповідь - "Повинні очікувати на розділювальній смузі і можуть продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора.".