4.12. На регульованому пішохідному переході пішохід, який не встиг перейти проїзну частину дороги одного напрямку руху (для нього загорівся сигнал світлофора, що забороняє рух) повинен:

Закінчити перехід дороги не залежно від сигналів світлофора.Перебувати на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, або на середині проїзної частини, і може продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора, переконавшись у безпеці подальшого руху.Повернутися назад на тротуар, щоб дочекатися сигналу регулювальника чи світлофора, який дозволяє рух.

Питання без зображення

У таких ситуаціях пішоходи, які не встигли закінчити перехід проїзної частини дороги одного напрямку, повинні перебувати на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, а у разі їх відсутності — на середині проїзної частини. Вони можуть продовжити перехід лише за наявності відповідного сигналу світлофора чи за дозволом регулювальника, переконавшись в безпеці подальшого руху (пункт 4.9 Правил дорожнього руху України).

Отже, вірна відповідь - "Перебувати на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, або на середині проїзної частини, і може продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора, переконавшись у безпеці подальшого руху.".