5.16. Чи правильно здійснюють посадку пасажири в наведеній ситуації?

Так, посадку (висадку) дозволяється здійснювати пасажирам з будь якої сторони проїзної частини за умови, що це буде безпечно та не створить перешкод іншим учасникам руху.Ні, посадку (висадку) дозволяється здійснювати пасажирам з крайньої смуги проїзної частини (але не з боку суміжної смуги для руху), за умови, що це буде безпечно та не створить перешкод іншим учасникам руху.
Чи правильно здійснюють посадку пасажири в наведеній ситуації?
Чи правильно здійснюють посадку пасажири в наведеній ситуації?

Згідно з Правилами дорожнього руху України, посадку (висадку) дозволяється здійснювати пасажирам після зупинки транспортного засобу лише з посадкового майданчика. У випадку відсутності такого майданчика, посадка (висадка) можлива з тротуару чи узбіччя. Якщо це неможливо, то дозволяється здійснювати посадку (висадку) з крайньої смуги проїзної частини, але не з боку суміжної смуги для руху. Важливо, щоб це було безпечно та не створювало перешкод іншим учасникам руху.

Отже, вірна відповідь - "Ні, посадку (висадку) дозволяється здійснювати пасажирам з крайньої смуги проїзної частини (але не з боку суміжної смуги для руху), за умови, що це буде безпечно та не створить перешкод іншим учасникам руху.".