Білети до розділу № 7. "Вимоги до осіб, які керують гужовим транспортом, і погоничів тварин"
Виїхати швидше, не заважаючи транспортним засобам, які рухаються по дорозі.Вести тварину за вуздечку, повід.
У разі виїзду з прилеглої території в місцях з обмеженою оглядовістю дороги, водій гужового воза повинен...
У разі виїзду з прилеглої території в місцях з обмеженою оглядовістю дороги, водій гужового воза повинен...

Водій гужового воза, виїжджаючи з прилеглої території або з другорядної дороги в місцях з обмеженою оглядовістю, повинен вести тварину за вуздечку, повід. (згідно з пунктом 7.4 Правил дорожнього руху).

Отже, вірна відповідь - "Вести тварину за вуздечку, повід.".

Звуковим сигналом і світлоповертачами.Світлоповертачами: спереду – білого кольору, ззаду – червоного.

Питання без зображення

Гужовий віз (сани) повинен бути обладнаний світлоповертачами: спереду білого кольору, ззаду — червоного, згідно з пунктом 7.2 Правил дорожнього руху. Це необхідно для покращення видимості гужового віза в темний час доби або в умовах обмеженої видимості, що сприяє безпеці руху на дорозі.

Отже, вірна відповідь - "Світлоповертачами: спереду – білого кольору, ззаду – червоного.".

З правого і лівого.З лівого.

Питання без зображення

Ліхтарі на гужовому візі (санях) для руху в темну пору доби повинні бути встановлені з лівого боку, згідно з пунктом 7.3 Правил дорожнього руху. Це важливо для забезпечення видимості та безпеки на дорозі, дозволяючи іншим учасникам руху вчасно реагувати на гужовий транспорт.

Отже, вірна відповідь - "З лівого.".

Фари і габаритні ліхтарі.Ліхтарі: спереду – білого кольору, ззаду – червоного кольору, що встановлюються з обох боків воза (саней).Ліхтарі: спереду – білого кольору, ззаду – червоного кольору, що встановлюються з лівого боку воза (саней).

Питання без зображення

На гужовому візі (санях) під час руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості повинні бути ввімкнені ліхтарі: спереду – білого кольору, ззаду – червоного кольору, що встановлюються з обох боків воза (саней), згідно з пунктом 7.4 Правил дорожнього руху.

Отже, вірна відповідь - "Ліхтарі: спереду – білого кольору, ззаду – червоного кольору, що встановлюються з лівого боку воза (саней).".

За наявності умови, яка виключає можливість перебування пасажирів за боковими габаритами транспортного засобу.За наявності умови, яка виключає можливість перебування пасажирів за заднім габаритом транспортного засобу.Відповіді 1 і 2.

Питання без зображення

Згідно з пунктом 7.5 Правил дорожнього руху, перевозити людей гужовим транспортом дозволяється за наявності умов, які виключають можливість перебування пасажирів за боковими та заднім габаритами транспортного засобу.

Отже, вірна відповідь - "Відповіді 1 і 2.".

Дозволено в разі достатньої кількості погоничів, але не менш ніж трьох.Заборонено.Дозволено по дорогах без покриття.

Питання без зображення

Згідно з пунктом 7.6 Правил дорожнього руху, переганяти стадо тварин по дорозі дозволяється лише у світлу пору доби та за умови достатньої кількості погоничів, але не менш ніж трьох. Переганяння тварин повинно здійснюватися так, щоб тварини були направлені якнайближче до правого краю дороги та не створювали небезпеку або перешкод для інших учасників дорожнього руху.

Отже, вірна відповідь - "Заборонено.".

Дозволено тільки у світлу пору доби.Заборонено (по змозі слід пересуватися автомобільними дорогами місцевого значення).Дозволено, якщо віз обладнаний світлоповертачами.

Питання без зображення

Згідно з пунктом 7.7 Правил дорожнього руху, особам, які керують гужовим транспортом, і погоничам тварин заборонено рухатися по автомобільних дорогах державного значення (за можливості слід використовувати автомобільні дороги місцевого значення).

Отже, вірна відповідь - "Заборонено (по змозі слід пересуватися автомобільними дорогами місцевого значення).".

Вести тварин по дорогах з удосконаленим покриттям, якщо поряд є інші дороги.Переганяти тварин по дорогах у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.Переганяти тварин через залізничні колії і дороги з удосконаленим покриттям поза спеціально відведеними місцями.Залишати на смузі відведення дороги тварин без нагляду та пасти їх.Відповіді 1, 2, 3 і 4.

Питання без зображення

Погоничам тварин заборонено: залишати на смузі відведення дороги тварин без нагляду та пасти їх; вести тварин по дорогах з удосконаленим покриттям, якщо поряд є інші дороги; переганяти тварин по дорогах у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості; переганяти тварин через залізничні колії та дороги з удосконаленим покриттям поза спеціально відведеними місцями, згідно з пунктом 7.7 в, г, ґ та д Правил дорожнього руху.

Отже, вірна відповідь - "Відповіді 1, 2, 3 і 4.".