Білети до розділу № 25. "Рух транспортних засобів у колонах"

25.1. Як позначають транспортні засоби, що рухаються в колоні, якщо їх не супроводжують оперативні транспортні засоби?

На кожному транспортному засобі спереду і ззаду встановлюють розпізнавальний знак «Колона».На кожному транспортному засобі вмикається ближнє світло фар.На кожному транспортному засобі вмикаються денні ходові вогні або ближнє світло фар.Відповіді 1 і 2.Відповіді 1 і 3.

Питання без зображення

25.2. Як позначають транспортні засоби, що рухаються в колоні, яку супроводжують оперативні транспортні засоби з увімкненими червоним, синім і червоним, зеленим або синім і зеленим проблисковими маячками та (або) спеціальними звуковими сигналами?

На кожному транспортному засобі в обов'язковому порядку встановлюється розпізнавальний знак «Колона».На кожному транспортному засобі вмикається ближнє світло фар.На кожному транспортному засобі вмикаються денні ходові вогні або ближнє світло фар.Відповіді 1 і 2.Відповіді 1 і 3.

Питання без зображення

25.3. Як повинні розміщуватися на дорозі транспортні засоби колони?

Колона повинна рухатися лише в один ряд якнайближче до правого краю проїзної частини.Колона може рухатися в будь-якій смузі.Колона повинна рухатися лише в один ряд якнайближче до правого краю проїзної частини, за винятком випадків, коли її супроводжують оперативні транспортні засоби.

Питання без зображення

25.4. Швидкість руху колони та дистанція між транспортними засобами встановлюються:

Тільки старшим колони відповідно до вимог Правил дорожнього руху на певній ділянці дороги.Тільки за режимом руху головної машини відповідно до вимог Правил дорожнього руху на певній ділянці дороги.Старшим колони або за режимом руху головної машини відповідно до вимог Правил дорожнього руху на певній ділянці дороги.

Питання без зображення

25.5. Як повинна рухатися колона, яку не супроводжують оперативні транспортні засоби, щоб не створювати перешкод транспортним засобам, що обганяють?

Рухатися лише в один ряд якнайближче до правого краю проїзної частини.Рухатися зі швидкістю не більше ніж 50 км/год.Повинна бути розділена на групи до п'яти транспортних засобів у кожній, дистанція між групами повинна бути достатньою для виконання обгону.Відповіді 1, 2 і 3.Відповіді 1 і 3.

Питання без зображення

25.6. Під час зупинки колони на дорозі на всіх транспортних засобах колони вмикаються:

Протитуманні фари.Ближнє світло фар.Аварійна світлова сигналізація.Проблискові маячки оранжевого кольору.Відповіді 3 і 4.

Питання без зображення

25.7. Чи можуть сторонні транспортні засоби займати місце для постійного руху в колоні, яку не супроводжують оперативні транспортні засоби?

Не можуть.Можуть.

Питання без зображення

25.8. У якому випадку стороннім транспортним засобам дозволено прилаштовуватися в колону, яка їде без супроводу оперативних транспортних засобів?

Для подальшого руху в ній.У разі виконання випередження колони.У разі виконання обгону колони.

Питання без зображення