3.14. Чи завжди на оперативному транспортному засобі, що виконує невідкладне службове завдання, поряд з увімкненими проблисковими маячками червоного або синього кольору необхідно вмикати спеціальний звуковий сигнал?

Повинен бути обов'язково увімкнений на дорогах з інтенсивним рухом.Можна не вмикати за відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху.

Питання без зображення

Ні, не завжди. На оперативному транспортному засобі, що виконує невідкладне службове завдання, поряд з увімкненими проблисковими маячками червоного або синього кольору, спеціальний звуковий сигнал необхідно вмикати лише за наявності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху (п. 3.1 Правил дорожнього руху). Таким чином, у ситуаціях, коли ввімкнення звукового сигналу не є обов'язковим для забезпечення безпеки, його можна залишити вимкненим. Це сприяє раціональному використанню сигналізаційних засобів та уникненню непотрібного перешкоджання учасникам дорожнього руху.

Отже, вірна відповідь - "Можна не вмикати за відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху.".