2.2. Що з переліченого в першу чергу зобов’язаний зробити причетний до дорожньо-транспортної пригоди водій, якщо в результаті події є потерпілі особи?

Прибрати транспортний засіб за межі дороги.Повідомити про дорожньо-транспортну пригоду орган чи уповноважений підрозділ Національної поліції і чекати прибуття поліцейських.Вжити можливих заходів для надання домедичної допомоги потерпілим, викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, а в разі відсутності можливості вжити зазначених заходів звернутися по допомогу до присутніх і відправити потерпілих до закладу охорони здоров’я.Вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх, організувати об’їзд місця пригоди.

Питання без зображення

При наявності потерпілих в результаті дорожньо-транспортної пригоди, водій повинен в першу чергу вжити заходів для надання домедичної допомоги потерпілим. Це може включати виклик швидкої медичної допомоги, а також звернення до присутніх на місці пригоди для отримання допомоги та відправлення потерпілих до закладу охорони здоров’я. Забезпечення медичної допомоги має відбутися якнайшвидше у випадках невідкладних станів.

Отже, вірна відповідь - "Вжити можливих заходів для надання домедичної допомоги потерпілим, викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, а в разі відсутності можливості вжити зазначених заходів звернутися по допомогу до присутніх і відправити потерпілих до закладу охорони здоров’я.".